home

 O Firmie

 

 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE HOMAR

 Jesteśmy firmą rodzinną, istniejącą od 1991 roku w Gostyninie. Działalność firmy zapoczątkowała mała wędzarnia. Zajmujemy się podukcją i handlem przetworów rybnych. 

  Sukces naszej firmy opiera się na produkcji towarów najlepszej jakości. Od początku istnienia firma za najważniejszy priorytet stawia sobie walory smakowe i wysoką jakość produkowanych wyrobów. Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu dostarczamy naszym klientom tradycyjnych wyrobów o niezmiennej recepturze. Nasze wyroby bazują na naturalnych składnikach, bez niepotrzebnych konserwantów i ulepszaczy. Produkty zapewniają bogactwo smaku i aromatu tratycyjnych ryb morskich. 

   Firma prowadzi produkcję przetworów rybnych z ryb morskich, głównie śledzi, makreli i łososia. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment marynat zimnych w zalewach octowych, olejowych i sosach. W ofercie firmy są także ryby wędzone metodą tradycyjną przy użyciu dymu z drewna drzew lisciastych. W ofercie handlowej mamy również różnorodny asortyment ryb mrożonych i konserw rybnych. 

   Firma jest cenionym partnerem na rynku dzięki fachowemu podejściu do branży. Nasza firma cały swój wysiłek poświęca na stałą poprawę jakości produkowanych wyrobów, ze szczegółnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa zdrowotnego, przez wszechstronne zaangażowanie pracowników działających na wszystkich szczeblach przedsiębiorstwa. Nad tym, aby wyroby spełniały wszystkie wymagania czuwa sytem HACCP wprowadzony zgodnie z normami jakościowymi Unii Europejskiej. Firma opiera swoją produkcję na zasadach GMP (Good Manufacturing Practice), które gwarantują,  że produkcja wyrobów odbywa się w warunkach bezpiecznych dla żywności.  


Naszym celem jest stałe wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów i przewidywanie ich przyszłych oczekiwań.